Przychodnia stomatologiczno-laryngologiczna Kormed1
lek. stom. Marek Mucha, lek. spec. Grażyna Kornecka-Mucha
Przemyśl ul. Stefana Okrzei 2/1
Tel. 16 678 41 39; kom. 730 252 123

O nas

Na rynku medycznym świadczymy usługi od 1990 r. Firma Kormed istnieje od 1992r. Jako NZOZ funkcjonujemy od 1998r świadcząc usługi z zakresu stomatologii i laryngologii. Usługi świadczone są przez starannie dobierany zespół lekarzy,asystentki stomatologiczne i pielęgniarkę. Nasi lekarze zostali laureatami nagrody „ESKULAP” oraz uzyskaliśmy Certyfikat „Przyjaznej Przychodni”.

Obecnie w celu poprawienia jakości usług oraz ich dostępności powstała nowa Przychodnia KORMED 1, która reprezentowana jest przez lek. med. Grażynę Kornecką-Muchę i lek. stom. Maraka Muchę.

Staramy się dbać o podnoszenie jakości udzielanych świadczeń z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, periodontologii oraz specjalistycznych porad otolaryngologicznych. Do dyspozycji pacjentów oddano nowoczesny gabinet stomatologiczny z radiowizjografią, gabinet laryngologiczny z kabiną do badania słuchu oraz ze sprzętem do badań videoskopowych, dwie niezależne poczekalnie z kącikiem zabaw dla dzieci oraz rejestrację.

Mamy nowoczesne standarty w zakresie sterylizacji zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pacjentów. Proces sterylizacji kontrolowany jest każdorazowe przez komputery wbudowane w autoklaw oraz przez testy biologiczny poprawności sterylizacji(inkubacja posiewu drobnoustrojów).Poprawność procesu sterylizacji dokumentowana jest wydrukiem z komputera śledzącego proces sterylizacji.

Zapisy pacjentów na usługi medyczne odbywają się telefonicznie lub bezpośrednio w rejestracji. Istnieje możliwość rejestracji przez osoby trzecie.